-
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Glasses of cleaner premium - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price £5.30 GBPSale price £5.30 GBP Regular priceUnit price £5.30 per l£5.30 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Coffee machine cleaning tabs
Regular price From £7.14 GBPSale price From £7.14 GBP Regular priceUnit price per£7.14 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Med Comfort Blue Vitril gloves Powder-free, blue
Regular price From £3.53 GBPSale price From £3.53 GBP Regular priceUnit price per£3.53 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Of 111 glass cleaner
Regular price From £3.96 GBPSale price From £3.96 GBP Regular priceUnit price £5.28 per l£3.96 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Mediset® Fadenziebet set | Pack (1 piece)
Regular price £1.35 GBPSale price £1.35 GBP Regular priceUnit price per£1.35 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Leather care - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price £5.55 GBPSale price £5.55 GBP Regular priceUnit price £11.10 per l£5.55 GBP -
Vendor:AlphacheckAlphacheck Premium Pen needles, different sizes
Regular price £10.70 GBPSale price £10.70 GBP Regular priceUnit price per£10.70 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Carpet and upholstery cleaner - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price £5.55 GBPSale price £5.55 GBP Regular priceUnit price £5.55 per l£5.55 GBP -
Vendor:DiverseyCIF Professional Badreiniger 2in1
Regular price From £3.78 GBPSale price From £3.78 GBP Regular priceUnit price £5.04 per l£3.78 GBP -
Vendor:DiverseyOMO Professional White, heavy-duty detergent XXL pack | Pack (7kg)
Regular price £19.56 GBPSale price £19.56 GBP Regular priceUnit price £2.79 per kg£19.56 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Glass fairy eco
Regular price From £3.64 GBPSale price From £3.64 GBP Regular priceUnit price £7.28 per l£3.64 GBP -
Vendor:Schülke & MayrSchülke optics lotion, UV glove control | Bottle (500 ml)
Regular price £4.36 GBPSale price £4.36 GBP Regular priceUnit price £8.72 per l£4.36 GBP -
Vendor:ARNOWAARNOMED NITRILE MAGNOLIA PINK Disposable gloves made of nitrile pink
Regular price From £3.26 GBPSale price From £3.26 GBP Regular priceUnit price per£3.26 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Chlor Granules 1 kg Water Disinfection with Immediate Effect | Bottle (1 kg)
Regular price £13.84 GBPSale price £13.84 GBP Regular priceUnit price £13.84 per kg£13.84 GBP -
Up to 2% offVendor:RöschRösch Danny Lemon Power dishwasher - 1.5 liters | Bottles (1500 ml)
Regular price £2.27 GBPSale price £2.27 GBP Regular priceUnit price £1.51 per l£2.32 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.