-
Vendor:BuzilBuzil Bucal G 468 acid -free sanitary maintenance cleaner
Regular price From £4.09 GBPSale price From £4.09 GBP Regular priceUnit price £4.09 per l£4.09 GBP -
Vendor:SarstedtSarstedt Multi adapter for S-Monovette® | Pack (100 pieces)
Regular price £13.35 GBPSale price £13.35 GBP Regular priceUnit price per£13.35 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime System-Clean 1 kg, special granulate for deep cleaning | Package (1 kg)
Regular price £10.27 GBPSale price £10.27 GBP Regular priceUnit price £10.27 per kg£10.27 GBP -
Vendor:AmpriAmpri PP urine bottle for men angular with blue lid | Pack (1 piece)
Regular price £1.81 GBPSale price £1.81 GBP Regular priceUnit price per£1.81 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Fittings in, floor cleaner - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price £4.43 GBPSale price £4.43 GBP Regular priceUnit price £8.86 per l£4.43 GBP -
Vendor:Dr. BecherCancer drain free - 750 g | Bottle (750 g)
Regular price £3.08 GBPSale price £3.08 GBP Regular priceUnit price £4.11 per kg£3.08 GBP -
Vendor:ViledaVileda Professional Lightweight - the sensitive
Regular price From £1.48 GBPSale price From £1.48 GBP Regular priceUnit price per£1.48 GBP -
Vendor:AmpriAmpri SolidSafety High Grip Orange Nitril Chemical Protection gloves S - XXL
Regular price From £5.39 GBPSale price From £5.39 GBP Regular priceUnit price per£5.39 GBP -
Vendor:MeditradeMeditrade Froggy hygiene hand shoes made of PE - 100 pieces
Regular price From £1.20 GBPSale price From £1.20 GBP Regular priceUnit price per£1.20 GBP -
Vendor:B. BraunB. brown rectal catheter for the error, 40 cm
Regular price From £0.68 GBPSale price From £0.68 GBP Regular priceUnit price per£0.68 GBP -
Vendor:AmpriAmpri CP cannula disposal box with a carrier, odor-proof, leak-proof yellow/red
Regular price From £1.32 GBPSale price From £1.32 GBP Regular priceUnit price per£1.32 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Style Apple Nitrile gloves Powder-free by Med-Comfort, apple green
Regular price From £4.17 GBPSale price From £4.17 GBP Regular priceUnit price per£4.17 GBP -
Vendor:RöschRösch Sentinell Fresh fabric softener - 5 liters | Bottle (5 l)
Regular price £4.87 GBPSale price £4.87 GBP Regular priceUnit price £0.97 per l£4.87 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Marble cleaner - 2 liters | Bottle (2 l)
Regular price £8.57 GBPSale price £8.57 GBP Regular priceUnit price £4.29 per l£8.57 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Erolcid® G 491 Saurer intensive cleaner for porcelain stoneware tiles
Regular price From £5.27 GBPSale price From £5.27 GBP Regular priceUnit price £5.27 per l£5.27 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.