-
Vendor:HartmannPeha-isoprene latexfree
Regular price From £98.71 GBPSale price From £98.71 GBP Regular priceUnit price per£98.71 GBP -
Vendor:HartmannHartmann MediSet Surgical Suture 2, Sterile | Package (1 piece)
Regular price £7.18 GBPSale price £7.18 GBP Regular priceUnit price per£7.18 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Glow Check Quality Control Disinfection | Package (1 piece)
Low stockRegular price £137.24 GBPSale price £137.24 GBP Regular priceUnit price per£137.24 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Foliodrape Protect Adjustable Perforated Drape, 75x90 cm, Self-Adhesive | Pack (80 pieces)
Regular price £44.86 GBPSale price £44.86 GBP Regular priceUnit price per£44.86 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Foliodrape PP Sectio-Set I Cesarean Section, Sterile | Pack (4 pieces)
Regular price £137.77 GBPSale price £137.77 GBP Regular priceUnit price per£137.77 GBP -
Vendor:Nitras SafetyNITRAS IDEAL CARE, latex disposable gloves, natural color
Regular price From £4.97 GBPSale price From £4.97 GBP Regular priceUnit price per£4.97 GBP -
Vendor:DiverseyOxivir Excel Acti, disinfectant cleaner with AHP | Canister (5 l)
Regular price £127.07 GBPSale price £127.07 GBP Regular priceUnit price £25.41 per l£127.07 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Randrein 77 | 1 kg
Regular price £43.91 GBPSale price £43.91 GBP Regular priceUnit price per£43.91 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Refill Pack for Electronic Pool Tester: 20x DPD1, 10x DPD3, 20x Phenol Red, 10x CyA Test, 10x Alka-M | Pack (1 piece)
Regular price £15.87 GBPSale price £15.87 GBP Regular priceUnit price per£15.87 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL floor vacuum head section rectangular 12 wheels | Pack (12 pieces)
Low stockRegular price £35.68 GBPSale price £35.68 GBP Regular priceUnit price per£35.68 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Adilon B | Package (10 kg)
Regular price £26.51 GBPSale price £26.51 GBP Regular priceUnit price £2.65 per kg£26.51 GBP -
Up to 9% offVendor:MeditradeMeditrade GASTROzid© K10 oven cleaner
Regular price From £4.68 GBPSale price From £4.68 GBP Regular priceUnit price £6.24 per l£5.14 GBP -
Vendor:ServopraxFaroderm Curette, skin curette 3mm | Pack (10 pieces)
Regular price £35.92 GBPSale price £35.92 GBP Regular priceUnit price per£35.92 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ Stainless Steel Cleaner, 600ml | Canister (600 ml)
Regular price £15.69 GBPSale price £15.69 GBP Regular priceUnit price £26.15 per l£15.69 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ Stainless Steel Care, 600 ml, 12 cans/case | Canister (600 ml)
Regular price £16.21 GBPSale price £16.21 GBP Regular priceUnit price £27.02 per l£16.21 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.