-
Vendor:AltruanAltruan Nitril 350 Black, one -off gloves, black
Regular price From £3.09 GBPSale price From £3.09 GBP Regular priceUnit price per£3.09 GBP -
Vendor:AltruanAltruan Nitril350 Nitrile gloves, disposable gloves, blue - 100 pieces
Regular price From £2.97 GBPSale price From £2.97 GBP Regular priceUnit price per£2.97 GBP -
Vendor:AltruanALTRUFLOCK® bed user documents 60 x 90cm Supersoft extremely absorbent | Pack (25 pieces)
Regular price £5.47 GBPSale price £5.47 GBP Regular priceUnit price per£5.47 GBP -
Vendor:AltruanAltrufect® Surface Disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price £1.71 GBPSale price £1.71 GBP Regular priceUnit price £3.42 per l£1.71 GBP -
Vendor:AltruanAltruman® hand disinfectant - 500 ml | Bottle (500 ml)
Regular price £1.71 GBPSale price £1.71 GBP Regular priceUnit price £3.42 per l£1.71 GBP -
Vendor:AltruanAltrufol® area disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price £1.86 GBPSale price £1.86 GBP Regular priceUnit price £3.72 per l£1.86 GBP -
Vendor:AltruanAltrupure® Hand Disinfectant | Bottle (500 ml)
Regular price £2.14 GBPSale price £2.14 GBP Regular priceUnit price £4.28 per l£2.14 GBP -
Vendor:AltruanAlrufect® Wipes Land Display towels, different variants
Regular price From £2.95 GBPSale price From £2.95 GBP Regular priceUnit price per£2.95 GBP -
Vendor:AltruanAltruman® Wipes Disinfection towels, refill package | Package (150 towels)
Regular price £3.51 GBPSale price £3.51 GBP Regular priceUnit price per£3.51 GBP -
Vendor:AltruanAltruan toilet paper, 2-layer, white
Regular price £4.14 GBPSale price £4.14 GBP Regular priceUnit price per£4.14 GBP -
Vendor:Meditrade GmbHAltruan toilet paper, 3-layer, white
Regular price From £5.10 GBPSale price From £5.10 GBP Regular priceUnit price per£5.10 GBP -
Vendor:AltruanAltruan garbage bag 120 liters of type 70, 12070 premium, blue
Regular price From £2.66 GBPSale price From £2.66 GBP Regular priceUnit price per£2.66 GBP -
Vendor:AltruanAltruan garbage bag 120 liters of type 60, 12060 basic, blue
Regular price From £2.12 GBPSale price From £2.12 GBP Regular priceUnit price per£2.12 GBP -
Vendor:AltruanEmpty donor can without lid Altruman®/Altrufect® Wipes, white | 1 piece
Regular price £0.69 GBPSale price £0.69 GBP Regular priceUnit price per£0.69 GBP -
Vendor:AltruanSprayer K3, white red, weight 25mm, with suction sieve, length riser pipe: 21.5 cm | 1 piece
Regular price £1.19 GBPSale price £1.19 GBP Regular priceUnit price per£1.19 GBP
