-
Vendor:Kimberly-Clark GmbHScott® Essential ™ foam soap for daily use - cassette / pink / 200ml - 12 cassettes | Cardboard (12 donor bag)
Regular price £37.57 GBPSale price £37.57 GBP Regular priceUnit price per£37.57 GBP -
Vendor:Kimberly-Clark GmbHKleenex® Gentle Waschotion - cassette / transparent / 1 LTR - 6 cassettes | Cardboard (6 cartridges)
Regular price £61.66 GBPSale price £61.66 GBP Regular priceUnit price £10.28 per l£61.66 GBP -
Vendor:Kimberly-Clark GmbHKleenex® Normal Waschlotion - Cassette / Rosa / 1 LTR - 6 Cassettes | Cardboard (6 cartridges)
Regular price £53.59 GBPSale price £53.59 GBP Regular priceUnit price £8.93 per l£53.59 GBP -
Vendor:AbenaIntimate care, 500 ml | Cardboard (6 packs)
Regular price £17.15 GBPSale price £17.15 GBP Regular priceUnit price £5.72 per l£17.15 GBP -
Up to 3% offVendor:AbenaPerfumed Shampoo and Body Wash, 500 ml | Carton (12 packs)
Regular price £24.27 GBPSale price £24.27 GBP Regular priceUnit price £4.05 per l£25.01 GBP -
Up to 2% offVendor:AbenaABENA Skin Care Oil, Body Oil | Bottle (500 ml)
Regular price £53.88 GBPSale price £53.88 GBP Regular priceUnit price £107.76 per l£54.98 GBP -
Vendor:AbenaFat cream, 100 ml | Cardboard (12 packs)
Regular price £34.28 GBPSale price £34.28 GBP Regular priceUnit price £28.57 per l£34.28 GBP -
Vendor:AbenaZinc ointment, 20% zinc oxide, 100 ml | Cardboard (12 packs)
Regular price £33.45 GBPSale price £33.45 GBP Regular priceUnit price £27.88 per l£33.45 GBP -
Vendor:AbenaCleaning foam, 400 ml | Cardboard (6 packs)
Regular price £27.44 GBPSale price £27.44 GBP Regular priceUnit price £11.43 per l£27.44 GBP -
Vendor:AbenaLiquid hand soap, slightly perfumed
Regular price From £11.73 GBPSale price From £11.73 GBP Regular priceUnit price £2,570.00 per l£11.73 GBP -
Vendor:AbenaMild cream soap without perfume
Low stockRegular price From £22.76 GBPSale price From £22.76 GBP Regular priceUnit price £2,863.00 per l£22.76 GBP -
Vendor:AbenaHand cream, 21% fat content, slightly perfumed
Low stockRegular price From £31.08 GBPSale price From £31.08 GBP Regular priceUnit price £10.36 per l£31.08 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Deluxe Foam, pampering foam soap for high demands | Cartring (1300 ml)
Low stockRegular price £14.99 GBPSale price £14.99 GBP Regular priceUnit price £11.53 per l£14.99 GBP -
Vendor:DiverseySoft care sensitive foam, perfume -free foam soap for sensitive skin | Cartring (1300 ml)
Regular price £12.82 GBPSale price £12.82 GBP Regular priceUnit price £9.86 per l£12.82 GBP -
Vendor:DiverseyLape Earth Collection Sakura Sea Breeze Hand Wash, Eco -certified handwashon with a delicate fragrance for cherry blossoms and fresh sea breeze | Canister (5 l)
Regular price £38.55 GBPSale price £38.55 GBP Regular priceUnit price £7.71 per l£38.55 GBP