-
Vendor:PlagronPlagron Easy Pack Natural - Compact plant food | 1 piece
Regular price £14.30 GBPSale price £14.30 GBP Regular priceUnit price per£14.30 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Seeding & Cutting Soil - Perfect growing earth | Sack (25 l)
Regular price £11.85 GBPSale price £11.85 GBP Regular priceUnit price £0.47 per l£11.85 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Easy Pack Terra - complete fertilizer for plants | 1 piece
Regular price £11.90 GBPSale price £11.90 GBP Regular priceUnit price per£11.90 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Growmix 50L - without Perlite | Bag (50 l)
Regular price £19.07 GBPSale price £19.07 GBP Regular priceUnit price £0.38 per l£19.07 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Vita Race - stimulates the leaf green
Regular price From £6.30 GBPSale price From £6.30 GBP Regular priceUnit price £63.00 per l£6.30 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Lemon Kick PH controller
Low stockRegular price From £3.79 GBPSale price From £3.79 GBP Regular priceUnit price £15.16 per l£3.79 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Nextgen Growplug - root pathogen | Pack (84 pieces)
Regular price £12.64 GBPSale price £12.64 GBP Regular priceUnit price per£12.64 GBP -
Up to 2% offVendor:PlagronPlagron supermix - natural fertilizer
Regular price From £8.92 GBPSale price From £8.92 GBP Regular priceUnit price £8.92 per l£9.11 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Cocos Brix - High quality coconut tiles | Pack (6 pieces)
Low stockRegular price £13.90 GBPSale price £13.90 GBP Regular priceUnit price per£13.90 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Lightmix 50l - without a perlite for pure earth | Sack (50 l)
Regular price £17.08 GBPSale price £17.08 GBP Regular priceUnit price £0.34 per l£17.08 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Cocos Slab - High-quality coconut coir substrate for plants | Package (20 l)
Regular price £6.06 GBPSale price £6.06 GBP Regular priceUnit price £0.30 per l£6.06 GBP -
Vendor:PlagronPlagron Calcium Kick 10kg - mineral soil improvements | Bucket (10 kg)
Regular price £25.69 GBPSale price £25.69 GBP Regular priceUnit price £2.57 per kg£25.69 GBP