-
Vendor:Schülke & Mayr GmbHSchülke Octenisept® wound disinfection spray 50ml | Bottle (50 ml)
Regular price £6.54 GBPSale price £6.54 GBP Regular priceUnit price £130.80 per l£6.54 GBP -
Vendor:Meditrade GmbHMeditrade alcohol swab for skin cleaning | Pack (100 pieces)
Regular price £1.20 GBPSale price £1.20 GBP Regular priceUnit price per£1.20 GBP -
Vendor:Schülke & Mayr GmbHSchülke Octenisept® wound gel | Pack (1 piece)
Regular price £4.55 GBPSale price £4.55 GBP Regular priceUnit price £2.28 per 10ml£4.55 GBP -
Vendor:TZMO Deutschland GmbHSeni Care Wound Protection Cream with Arginine - 200 ml | Package (200 ml)
Regular price £3.70 GBPSale price £3.70 GBP Regular priceUnit price £18.50 per l£3.70 GBP -
Vendor:B. Braun Deutschland GmbH & Co. KGB. Braun Softa® SWABS alcohol swab | Pack (100 pieces)
Regular price £2.75 GBPSale price £2.75 GBP Regular priceUnit price per£2.75 GBP -
Vendor:MaiMed GmbHMaiMed-VK non-sterile fleece compresses of 100 pieces/paper bag
Regular price From £0.58 GBPSale price From £0.58 GBP Regular priceUnit price per£0.58 GBP -
Vendor:Meditrade GmbHMeditrade Beesana cellar dip, 4 x 5 cm, 2 rolls of 500 pieces | Pack (2 rolls)
Regular price £3.12 GBPSale price £3.12 GBP Regular priceUnit price per£3.12 GBP -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Cosmopor® sterile wound association 7.2 x 5 cm
Regular price From £0.93 GBPSale price From £0.93 GBP Regular priceUnit price per£0.93 GBP -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHOLTHAUS YPSISEPT® alcohol swab 60 x 60 mm, 100 pieces | Pack (1 piece)
Regular price £1.90 GBPSale price £1.90 GBP Regular priceUnit price per£1.90 GBP -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Soft -Zellin alcohol swab - 100 pieces | Pack (100 pieces)
Regular price £1.78 GBPSale price £1.78 GBP Regular priceUnit price per£1.78 GBP -
Vendor:Paul Hartmann AGHartmann Pur-Zellin® cell swab 4 x 5 cm
Regular price From £2.81 GBPSale price From £2.81 GBP Regular priceUnit price per£2.81 GBP -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHolthaus Medical Ypsilin® wound cleaning set
Regular price From £3.49 GBPSale price From £3.49 GBP Regular priceUnit price £69.80 per l£3.49 GBP -
Vendor:B. Braun Deutschland GmbH & Co. KGB. Braun Prontosan® wound fluff solution
Regular price From £8.65 GBPSale price From £8.65 GBP Regular priceUnit price £24.71 per l£8.65 GBP -
Vendor:Lohmann & Rauscher GmbH & Co. KGLohmann & Rauscher Zelletten® cell-fabric dabper 5 x 4 cm, 2 x 500 pieces | Pack (2 pieces)
Regular price £3.76 GBPSale price £3.76 GBP Regular priceUnit price per£3.76 GBP -
Vendor:Beiersdorf AGHansaplast wound spray for wound cleaning - 50 ml | Pack (50 ml)
Regular price £3.60 GBPSale price £3.60 GBP Regular priceUnit price £72.00 per l£3.60 GBP
