-
Vendor:DiverseyDomestos Pro Formula Citrus Fresh, Sanitizing Cleaner with Citrus Freshness | Canister (5 l)
Regular price £21.38 GBPSale price £21.38 GBP Regular priceUnit price £4.28 per l£21.38 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.FUTURO™ back bandage, size S/M | Pack (1 piece)
Regular price £56.90 GBPSale price £56.90 GBP Regular priceUnit price per£56.90 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.FUTURO™ Comfort Lift ankle support, size L | Pack (1 piece)
Regular price £14.87 GBPSale price £14.87 GBP Regular priceUnit price per£14.87 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ Perfect-It™ cleaning clay, blue, 200 g, 38070 | Pack (1 piece)
Regular price £66.42 GBPSale price £66.42 GBP Regular priceUnit price per£66.42 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ FUTURO™ Comfort Lift Knee Brace
Low stockRegular price From £14.99 GBPSale price From £14.99 GBP Regular priceUnit price per£14.99 GBP -
Vendor:BuzilInduseal Cover Premium Sealant, Clear | Bucket (12 kg)
Regular price £1,552.40 GBPSale price £1,552.40 GBP Regular priceUnit price £129.37 per kg£1,552.40 GBP -
Vendor:BuzilInduseal Cover Premium Sealant, Signal Gray | Bucket (6 kg)
Regular price £891.05 GBPSale price £891.05 GBP Regular priceUnit price £148.51 per kg£891.05 GBP -
Vendor:BuzilInduseal Cover Premium Sealant, Clear | Bucket (6 kg)
Regular price £891.05 GBPSale price £891.05 GBP Regular priceUnit price £148.51 per kg£891.05 GBP -
Vendor:BuzilInduseal Cover Premium Sealant, Signal Gray | Bucket (12 kg)
Regular price £1,552.40 GBPSale price £1,552.40 GBP Regular priceUnit price £129.37 per kg£1,552.40 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.Scotch® 1626 Cleaning and Degreasing Spray, 400 ml | Package (400 ml)
Regular price £16.42 GBPSale price £16.42 GBP Regular priceUnit price £41.05 per l£16.42 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.Scotch® 1625 Special Contact Cleaner Spray, 400 ml | Package (400 ml)
Regular price £17.88 GBPSale price £17.88 GBP Regular priceUnit price £44.70 per l£17.88 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.
FUTURO™ adjustable ankle support 09037, adjustable (17.8 - 27.9 cm) | Pack (1 piece)
Regular price £14.53 GBPSale price £14.53 GBP Regular priceUnit price per£14.53 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.FUTURO™ adjustable wrist bandage 46378, adjustable SPORT (14.0 - 24.1 cm) | Pack (1 piece)
Regular price £17.41 GBPSale price £17.41 GBP Regular priceUnit price per£17.41 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.FUTURO™ Deluxe thumb splint L/XL, beige | Pack (1 piece)
Regular price £31.25 GBPSale price £31.25 GBP Regular priceUnit price per£31.25 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ VHB™ Surface Cleaner, 1L Bottle | Bottle (1L)
Regular price £22.23 GBPSale price £22.23 GBP Regular priceUnit price £22.23 per l£22.23 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.