-
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ Lime-Based Industrial Cleaner, Transparent, 500 ml | Canister (500 ml)
Regular price £39.61 GBPSale price £39.61 GBP Regular priceUnit price £79.22 per l£39.61 GBP -
Vendor:3M Germany Ltd.3M™ Graffiti Paint Remover 3000, 500ml, 4 pieces/case | Bottle (500ml)
Regular price £171.19 GBPSale price £171.19 GBP Regular priceUnit price £342.38 per l£171.19 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL No GREASE Alkaline Cleaner for Radiantly Clean Surfaces | Bottle (1 piece)
Regular price £10.79 GBPSale price £10.79 GBP Regular priceUnit price per£10.79 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL AFM® Grade3 - 2.0 - 4.0 mm Activated Filter Material from Green Glass | Bag (21 kg)
Regular price £48.39 GBPSale price £48.39 GBP Regular priceUnit price £2.30 per kg£48.39 GBP -
Vendor:VERMOPVermoWin S RTU 500 ml
Regular price From £6.21 GBPSale price From £6.21 GBP Regular priceUnit price £14.14 per l£6.21 GBP -
Vendor:VERMOPVermoUni
Regular price From £8.29 GBPSale price From £8.29 GBP Regular priceUnit price £8.68 per l£8.29 GBP -
Vendor:VERMOPVermoTop
Regular price From £7.07 GBPSale price From £7.07 GBP Regular priceUnit price £5.18 per l£7.07 GBP -
Vendor:VERMOPVermo Ultra
Regular price From £9.59 GBPSale price From £9.59 GBP Regular priceUnit price £6.39 per l£9.59 GBP -
Vendor:VERMOPVermoShield
Regular price From £127.48 GBPSale price From £127.48 GBP Regular priceUnit price per£127.48 GBP -
Vendor:VERMOPVermoPower
Regular price From £8.18 GBPSale price From £8.18 GBP Regular priceUnit price £7.91 per l£8.18 GBP -
Vendor:VERMOPVERMOP VermoMop
Regular price From £23.51 GBPSale price From £23.51 GBP Regular priceUnit price £10.55 per l£23.51 GBP -
Vendor:VERMOPVERMOP VermoIntense
Regular price From £11.02 GBPSale price From £11.02 GBP Regular priceUnit price £11.02 per l£11.02 GBP -
Vendor:VERMOPVERMOP VermoInk EX RTU 500 ml
Regular price £7.76 GBPSale price £7.76 GBP Regular priceUnit price £15.52 per l£7.76 GBP -
Vendor:VERMOPVERMOP VermoGel S RTU 5 l Bag
Regular price £51.23 GBPSale price £51.23 GBP Regular priceUnit price £10.25 per l£51.23 GBP -
Vendor:VERMOPVERMOP VermoFine
Regular price From £9.50 GBPSale price From £9.50 GBP Regular priceUnit price £9.50 per l£9.50 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.