-
Vendor:DiverseyCIF Professional oven and grill cleaner, grill cleaner | Bottle (750 ml)
Regular price £3.82 GBPSale price £3.82 GBP Regular priceUnit price £5.09 per l£3.82 GBP -
Vendor:SarstedtSarstedt S -Monovette® Serum 7.5 ml, 92 x 15 mm - Closure white - 50 pieces | Pack (50 pieces)
Regular price £7.52 GBPSale price £7.52 GBP Regular priceUnit price per£7.52 GBP -
Up to 25% offVendor:ViledaVileda Professional Multivurpose - the fine all -purpose glove in yellow
Regular price From £1.10 GBPSale price From £1.10 GBP Regular priceUnit price per£1.45 GBP -
Vendor:Südwestdeutsche Salzwerke AGClaramat® boiling salt tablets regenerator salt | Sack (25 kg)
Regular price £15.11 GBPSale price £15.11 GBP Regular priceUnit price £0.60 per kg£15.11 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Drizzle® Red SP 10 ready-to-use sanitary foam cleaner
Regular price From £4.32 GBPSale price From £4.32 GBP Regular priceUnit price £7.20 per l£4.32 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Style Hot Chili Nitrile gloves Powder-free by Med-Comfort, red
Regular price From £4.17 GBPSale price From £4.17 GBP Regular priceUnit price per£4.17 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Style Cedro Nitrile gloves powder-free by Med-Comfort, green
Regular price From £4.13 GBPSale price From £4.13 GBP Regular priceUnit price per£4.13 GBP -
Vendor:B. BraunB. brown small -volume extension line for infusions, 30 cm | 1 piece
Regular price £1.57 GBPSale price £1.57 GBP Regular priceUnit price per£1.57 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher KR 910 rinse aid neutral - 10 liters | Canister (10 l)
Regular price £60.16 GBPSale price £60.16 GBP Regular priceUnit price £6.02 per l£60.16 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL telescopic pole, 3 parts, maximum length 4.5 m | Pack (1 piece)
Regular price £41.38 GBPSale price £41.38 GBP Regular priceUnit price per£41.38 GBP -
Up to 10% offVendor:PapernetPapernet Lying cover doctors roll 401844 2-layer | Cardboard (9 roles)
Regular price £22.51 GBPSale price £22.51 GBP Regular priceUnit price £2.50 per m£25.01 GBP -
Vendor:ViledaVileda Professional SprayPro Stainless Steel Mop Holder (Handle Includes 500 ml Measuring Cup) - 145 cm | Package (1 piece)
Regular price £40.43 GBPSale price £40.43 GBP Regular priceUnit price per£40.43 GBP -
Up to 32% offVendor:B. BraunB. brown suction catheter type ideal, straight lace
Regular price From £0.41 GBPSale price From £0.41 GBP Regular priceUnit price per£0.58 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Corridor® PUR Clean S 766 Ultranous soil cleaner with odor blocker
Regular price From £4.31 GBPSale price From £4.31 GBP Regular priceUnit price £4.31 per l£4.31 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Bucacid® S G 467 sanitary cleaner with odor blocker
Regular price From £4.33 GBPSale price From £4.33 GBP Regular priceUnit price £4.33 per l£4.33 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.