-
Sold outVendor:AmpriAmpri style lemon nitrile gloves powder-free by Med-Comfort, yellow
Regular price From £4.49 GBPSale price From £4.49 GBP Regular priceUnit price per£4.49 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Buz® Dish Fix G 530 Hand dishwashing detergent and neutral cleaner
Regular price From £3.53 GBPSale price From £3.53 GBP Regular priceUnit price £3.53 per l£3.53 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Style Blueberry Nitrile gloves Powder-free by med-Comfort, dark blue
Regular price From £4.14 GBPSale price From £4.14 GBP Regular priceUnit price per£4.14 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell Green & mild ecological hand detergent
Regular price From £4.60 GBPSale price From £4.60 GBP Regular priceUnit price £4.60 per l£4.60 GBP -
Vendor:Dr. Becher @homeDR.BECHER @home Mold removed | Bottle (500 ml)
Low stockRegular price £3.59 GBPSale price £3.59 GBP Regular priceUnit price £7.18 per l£3.59 GBP -
Vendor:DiverseyClax Elegant 30A1, enzymatic liquid detergent for sensitive textiles | Canister (20 l)
Regular price £218.63 GBPSale price £218.63 GBP Regular priceUnit price £10.93 per l£218.63 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL 2in1 cleaning sponge with refill tank | Pack (1 piece)
Regular price £14.81 GBPSale price £14.81 GBP Regular priceUnit price per£14.81 GBP -
Up to 30% offVendor:AmpriSTYLE LATEX BLACK, latex examination glove, powder-free, black
Regular price From £5.42 GBPSale price From £5.42 GBP Regular priceUnit price per£7.66 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Nelaton single catheter for men | Pack (1 piece)
Regular price £0.56 GBPSale price £0.56 GBP Regular priceUnit price per£0.56 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Indumaster® Strong IR 45 high-alkaline high-performance industrial cleaners
Regular price From £5.12 GBPSale price From £5.12 GBP Regular priceUnit price £5.12 per l£5.12 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Galakor Hand dishwashing - 1 liter | Bottle (1000 ml)
Regular price £3.21 GBPSale price £3.21 GBP Regular priceUnit price £3.21 per l£3.21 GBP -
Up to 17% offVendor:B. BraunB. brown mini-spike® filter with valve | 1 piece
Regular price £1.31 GBPSale price £1.31 GBP Regular priceUnit price per£1.58 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Mini -Spike® 2 - 1 piece
Regular price £3.27 GBPSale price £3.27 GBP Regular priceUnit price per£3.27 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Bromine Tablets 0.8 kg odorless water disinfection with long-lasting effect | Bottle (800 g)
Regular price £24.36 GBPSale price £24.36 GBP Regular priceUnit price £30.45 per kg£24.36 GBP -
Vendor:MaiMedMaiMed-Diamond Grip black, non-sterile, pf latex-free nitrile glove
Regular price From £4.39 GBPSale price From £4.39 GBP Regular priceUnit price per£4.39 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.