-
Vendor:BuzilBuzil Buz® METASOFT G 507 ready -to -use stainless steel cleaner | Bottle (600 ml)
Regular price £9.68 GBPSale price £9.68 GBP Regular priceUnit price £16.13 per l£9.68 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Buz® Point G 502 spots remover for textile coverings and surfaces | Bottle (200 ml)
Regular price £8.27 GBPSale price £8.27 GBP Regular priceUnit price £41.35 per l£8.27 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Combifix® adapter, female/female - 100 pieces | Pack (100 pieces)
Low stockRegular price £116.71 GBPSale price £116.71 GBP Regular priceUnit price per£116.71 GBP -
Up to 2% offVendor:HartmannHartmann Mediset® seam set, sterile-10-part | Pack (1 piece)
Regular price £6.18 GBPSale price £6.18 GBP Regular priceUnit price per£6.31 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime pH-Minus 1.5 kg pH value correction High chemical purity | Bottle (1500 g)
Regular price £8.35 GBPSale price £8.35 GBP Regular priceUnit price £5.57 per kg£8.35 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Active Oxygen Granules 1 kg chlorine-free with immediate effect | Bottle (1 kg)
Regular price £27.95 GBPSale price £27.95 GBP Regular priceUnit price £27.95 per kg£27.95 GBP -
Vendor:ARNOWAARNOMED urine bottle ECO men, hygienic and practical | piece (1 piece)
Low stockRegular price £1.81 GBPSale price £1.81 GBP Regular priceUnit price per£1.81 GBP -
Vendor:AbenaVinyl gloves Classic, powder-free, transparent
Regular price From £2.35 GBPSale price From £2.35 GBP Regular priceUnit price per£2.35 GBP -
Vendor:TASKITaski Sani Calc Pur -Eco sanitary cleaner
Regular price From £9.53 GBPSale price From £9.53 GBP Regular priceUnit price £9.53 per l£9.53 GBP -
Vendor:AmpriAmpri Med-Comfort Polymer Plus latex gloves powder-free, white | Box (100 pieces)
Low stockRegular price From £5.63 GBPSale price From £5.63 GBP Regular priceUnit price per£5.63 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun sterican® Mix Halfumpy pulling cups | Pack (100 pieces)
Low stockRegular price £8.40 GBPSale price £8.40 GBP Regular priceUnit price per£8.40 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL cleaning sponge for the waterline set of 3 | Pack (3 pieces)
Regular price £5.89 GBPSale price £5.89 GBP Regular priceUnit price per£5.89 GBP -
Sold outVendor:Bayrol Pool CareBAYROL dosing float | Pack (1 piece)
Regular price £11.05 GBPSale price £11.05 GBP Regular priceUnit price per£11.05 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Multi-Function Chlorine Tablets 20g 1 kg against algae, bacteria | Bottle (1 kg)
Regular price £19.43 GBPSale price £19.43 GBP Regular priceUnit price £19.43 per kg£19.43 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime Kalk-Ex 1 kg, chlorine stable, pH-neutral, phosphate-free | Bottle (1 kg)
Low stockRegular price £14.88 GBPSale price £14.88 GBP Regular priceUnit price £14.88 per kg£14.88 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.