-
Vendor:DiverseySun Professional Realer Water for Hartwasser, Saurer clearer Canister (5 l)
Regular price £14.69 GBPSale price £14.69 GBP Regular priceUnit price £2.94 per l£14.69 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Caresite® Small Ylumy Y-extension set with 3 Caresite® | Pack (1 piece)
Regular price £7.15 GBPSale price £7.15 GBP Regular priceUnit price per£7.15 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Mediset PEG/SPK Standard Catheter set, sterile - 10 sets | 1 piece
Regular price £1.49 GBPSale price £1.49 GBP Regular priceUnit price per£1.49 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Buz® Polish G 508 ready -to -use rubble milk, thick -fluid | Bottle (600 ml)
Regular price £4.39 GBPSale price £4.39 GBP Regular priceUnit price £7.32 per l£4.39 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Odor delicacies - 750 g | Bottle (750 g)
Regular price £5.87 GBPSale price £5.87 GBP Regular priceUnit price £7.83 per kg£5.87 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher SR 200 sanitary basic cleaner high concentrate - 1 liter | Bottle (1 l)
Regular price £4.16 GBPSale price £4.16 GBP Regular priceUnit price £4.16 per l£4.16 GBP -
Vendor:ServopraxSoft hand Hi-Risk latex gloves-50 pieces
Regular price From £12.02 GBPSale price From £12.02 GBP Regular priceUnit price per£12.02 GBP -
Vendor:MaiMedMaiMed household gloves easy touch, yellow
Regular price £0.49 GBPSale price £0.49 GBP Regular priceUnit price per£0.49 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Infusion accessories Original Perfusor® line MR 0.9x1.9mm, 75cm | 1 piece
Regular price £0.97 GBPSale price £0.97 GBP Regular priceUnit price per£0.97 GBP -
Vendor:Haug Bürsten KGHaug urine bottle brush PP PBT | Pack (1 piece)
Regular price £4.18 GBPSale price £4.18 GBP Regular priceUnit price per£4.18 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Corridor® Wipe P 930 Ecological, polymer -based wiping care with odor blocker
Regular price From £4.17 GBPSale price From £4.17 GBP Regular priceUnit price £4.17 per l£4.17 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Buz® CALC EX G 437 Highly effective universal detacer | Bottle (1 l)
Regular price £5.11 GBPSale price £5.11 GBP Regular priceUnit price £5.11 per l£5.11 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Multi Clean G 430 alkaline intensive all-purpose cleaner
Regular price From £3.75 GBPSale price From £3.75 GBP Regular priceUnit price £3.75 per l£3.75 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Planta Buz® Universal P 910 ecological universal cleaner
Regular price From £3.27 GBPSale price From £3.27 GBP Regular priceUnit price £3.27 per l£3.27 GBP -
Vendor:Dr. Becher @homeDR.BECHER @home Fast descaler | Bottle (500 ml)
Regular price £3.79 GBPSale price £3.79 GBP Regular priceUnit price £7.58 per l£3.79 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.