-
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Tablet Refill Pack for Pool Testers (pH/Cl/Bromine) | Pack (1 piece)
Regular price £11.15 GBPSale price £11.15 GBP Regular priceUnit price per£11.15 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL SpaTime microfiber glove | Pack (1 piece)
Regular price £8.33 GBPSale price £8.33 GBP Regular priceUnit price per£8.33 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Pool Tester pH/Br | Pack (6 pieces)
Low stockRegular price £114.87 GBPSale price £114.87 GBP Regular priceUnit price per£114.87 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Electronic Pool Tester | Pack (1 piece)
Low stockRegular price £139.23 GBPSale price £139.23 GBP Regular priceUnit price per£139.23 GBP -
Vendor:Bayrol Pool CareBAYROL Adisan AR | Package (10 kg)
Regular price £37.45 GBPSale price £37.45 GBP Regular priceUnit price £3.75 per kg£37.45 GBP -
Sold outVendor:MeditradeMeditrade MEDIzid© O4 glass cleaner
Regular price From £2.92 GBPSale price From £2.92 GBP Regular priceUnit price £2.52 per l£2.92 GBP -
Sold outVendor:MeditradeMeditrade Gentle Skin sterile in pairs | Pack (50 pieces)
Regular price £15.83 GBPSale price £15.83 GBP Regular priceUnit price per£15.83 GBP -
Vendor:VERMOPVermoSan
Regular price From £6.85 GBPSale price From £6.85 GBP Regular priceUnit price per£6.85 GBP -
Sold outVendor:MaiMedMaiMed - Bowl ECO, non-sterile kidney bowls made of cardboard, 300 pieces/box | Box (300 pieces)
Regular price £29.50 GBPSale price £29.50 GBP Regular priceUnit price per£29.50 GBP -
Up to 1% offVendor:MaiMedMaiMed-Floor floor care
Low stockRegular price From £4.56 GBPSale price From £4.56 GBP Regular priceUnit price £4.56 per l£4.61 GBP -
Vendor:KiehlKiehl Clarida Uni Maintenance Cleaner | Canister (10 l)
Regular price £28.90 GBPSale price £28.90 GBP Regular priceUnit price £2.89 per l£28.90 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TOPCARE FLOORFIT
Regular price From £10.13 GBPSale price From £10.13 GBP Regular priceUnit price £7.41 per l£10.13 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell TEMPEX XPRESS Express high-performance cleaner for hard floors | Canister (10 l)
Regular price £85.41 GBPSale price £85.41 GBP Regular priceUnit price £8.54 per l£85.41 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell SC LIQUID graffiti remover
Regular price From £19.12 GBPSale price From £19.12 GBP Regular priceUnit price £26.09 per l£19.12 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell PUROMAT
Regular price From £50.94 GBPSale price From £50.94 GBP Regular priceUnit price £4.95 per kg£50.94 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.