-
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell MAFOR EVO S rinse aid for dishwashers
Regular price From £13.36 GBPSale price From £13.36 GBP Regular priceUnit price £11.87 per kg£13.36 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell HORNIT grill and oven cleaner, powerful for kitchen hygiene | Canister (5 l)
Regular price £43.00 GBPSale price £43.00 GBP Regular priceUnit price £8.60 per l£43.00 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell GREEN & MILD hand dishwashing liquid
Regular price From £4.98 GBPSale price From £4.98 GBP Regular priceUnit price £3.51 per kg£4.98 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell FORMAT H
Regular price From £49.60 GBPSale price From £49.60 GBP Regular priceUnit price £4.82 per kg£49.60 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell ECOLUTION starter kit with FOROL & MILIZID sticks and spray bottles | Pack (450g)
Regular price £54.14 GBPSale price £54.14 GBP Regular priceUnit price £120.31 per kg£54.14 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell DSC COMPACT TABS dishwasher tabs with active oxygen, cleaning power | Canister (40 tabs)
Regular price £12.84 GBPSale price £12.84 GBP Regular priceUnit price per£12.84 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell DR.SCHNELL measuring cups, dosing aids
Regular price From £10.48 GBPSale price From £10.48 GBP Regular priceUnit price per£10.48 GBP -
Vendor:Dr. SchnellDr. Schnell ARTUS METALL PROTECT, ready-to-use metal preservation for surfaces, building cleaning | Bottle (500ml)
Regular price £14.62 GBPSale price £14.62 GBP Regular priceUnit price £29.24 per l£14.62 GBP -
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush toothbrush with 2K nylon bristles, assorted colors | 1 piece
Regular price £1.10 GBPSale price £1.10 GBP Regular priceUnit price per£1.10 GBP -
Up to 29% offVendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush vinyl gloves pack of 100 according to EN455 1-4/EN 21420/EN374 1.4.5/EN 118600
Regular price From £2.56 GBPSale price From £2.56 GBP Regular priceUnit price per£3.61 GBP -
Vendor:DiverseySun Professional Optimum All in One, dishwasher capsules with rinse aid and salt | Pack (52 tabs)
Low stockRegular price £11.50 GBPSale price £11.50 GBP Regular priceUnit price per£11.50 GBP -
Vendor:AmpriAmpri SolidSafety cut high cut protection gloves S - XXL | Pack (1 couples)
Regular price From £22.97 GBPSale price From £22.97 GBP Regular priceUnit price per£22.97 GBP -
Sold outVendor:AmpriAmpri SolidSafety cut cut protection gloves S - XXL | Pack (1 couples)
Regular price From £32.14 GBPSale price From £32.14 GBP Regular priceUnit price per£32.14 GBP -
Vendor:HartmannFolioDrape OP adhesive strip 10x50 | Pack (115 pieces)
Regular price £62.67 GBPSale price £62.67 GBP Regular priceUnit price per£62.67 GBP -
Vendor:Kimberly-Clark GmbHSCOTT® extra doctors rolls - white
Regular price From £58.12 GBPSale price From £58.12 GBP Regular priceUnit price per£58.12 GBP
With an Altruan discount code, you can purchase hygiene products, personal care items, cleaning supplies, and medical consumables at especially low prices. Whether for care facilities, medical practices, businesses, or personal use—discount promotions offer a practical way to order regularly needed products at affordable prices.
At Altruan, your hygiene wholesaler, you’ll find a wide selection of products for professional hygiene, cleaning, disinfection, care, and supplies. A suitable Altruan discount code helps you save on purchases and reliably reorder essential supplies.
Discover current offers at Altruan now and secure high-quality hygiene products, care supplies, and cleaning items at attractive prices.