-
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush hand washing brush, double-sided, soft bristle 10 cm | 1 piece
Regular price £1.21 GBPSale price £1.21 GBP Regular priceUnit price per£1.21 GBP -
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush hand washing brush, double-sided, 11 cm, natural fiber, heat-resistant | 1 piece
Low stockRegular price £1.19 GBPSale price £1.19 GBP Regular priceUnit price per£1.19 GBP -
Vendor:AbenaMoist care wipes, With lid, 20x27 cm, White | Pack (80 pieces)
Low stockRegular price £2.52 GBPSale price £2.52 GBP Regular priceUnit price per£2.52 GBP -
Vendor:AbenaMoist care wipes, with adhesive closure, 18x20 cm, White | Pack (80 pieces)
Regular price £1.60 GBPSale price £1.60 GBP Regular priceUnit price per£1.60 GBP -
Vendor:AltruanMilking Grease Soft 150 ml | Unit (150 ml)
Regular price £2.78 GBPSale price £2.78 GBP Regular priceUnit price £18.53 per l£2.78 GBP -
Vendor:Nölle Profi BrushNölle Profi Brush Universal Comb 18 cm, Plastic | 1 piece
Regular price £0.57 GBPSale price £0.57 GBP Regular priceUnit price per£0.57 GBP -
Vendor:Stern Waschmittel GmbHSTERN Velvet Hand Soap rosé | Canister (10 l)
Regular price £16.34 GBPSale price £16.34 GBP Regular priceUnit price £1.63 per l£16.34 GBP -
Up to 14% offVendor:Schülke & Mayresemtan wash mitts fresh 8 ST SP | Pack (8 pieces)
Regular price £1.37 GBPSale price £1.37 GBP Regular priceUnit price per£1.59 GBP -
Up to 29% offVendor:HartmannHartmann Visirub Hand Sanitizer Gel 10 ml | Box (20 pieces)
Regular price £121.13 GBPSale price £121.13 GBP Regular priceUnit price £605.65 per l£170.61 GBP -
Vendor:MaiMedMaiMed washing glove, non-sterile, made of fleece
Regular price From £2.16 GBPSale price From £2.16 GBP Regular priceUnit price per£2.16 GBP -
Vendor:SeniSeni Care Hygiene Wipes Air-Laid a30 | Pack (30 pieces)
Regular price £3.12 GBPSale price £3.12 GBP Regular priceUnit price per£3.12 GBP -
Vendor:AbenaDisposable washcloth ABENA Premium, 30x30 cm, White | Pack (50 pieces)
Regular price £7.45 GBPSale price £7.45 GBP Regular priceUnit price per£7.45 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Baktolin® Foam Hand Cleanser, 1 Liter | Unit (1 L)
Regular price £7.05 GBPSale price £7.05 GBP Regular priceUnit price £7.05 per l£7.05 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Lemon Fresh - inventory cloth, individually packaged cleaning towels for the hands | Package (200 towels)
Regular price £22.90 GBPSale price £22.90 GBP Regular priceUnit price per£22.90 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Foam, mild foam soap for manual cleaning | Cartring (700 ml)
Regular price £10.69 GBPSale price £10.69 GBP Regular priceUnit price £15.27 per l£10.69 GBP