-
Vendor:AbenaAktiv Gel, 250 ml | Package (250 ml)
Regular price £4.03 GBPSale price £4.03 GBP Regular priceUnit price £16.12 per l£4.03 GBP -
Vendor:DiverseySoft care mild, mild soap lotion for manual cleaning | Cartring (800 ml)
Regular price £11.21 GBPSale price £11.21 GBP Regular priceUnit price £14.01 per l£11.21 GBP -
Vendor:DiverseyLapē Collection Oriental Lemon Tea Hand Wash, Hand soap with oriental fragrance Canister (5 l)
Regular price £38.04 GBPSale price £38.04 GBP Regular priceUnit price £7.61 per l£38.04 GBP -
Vendor:SURESure hand water, hand soap
Regular price From £6.27 GBPSale price From £6.27 GBP Regular priceUnit price £12.54 per l£6.27 GBP -
Vendor:DiverseyLux Professional Beauty SOAP, soap piece Guest article 15G | Pack (100 pieces)
Regular price £19.42 GBPSale price £19.42 GBP Regular priceUnit price per£19.42 GBP -
Sold outVendor:Holthaus MedicalHolthaus Herwesan UV 30 skin protection ointment, waterproof pack (1 piece) | Pack (100 ml)
Regular price £8.30 GBPSale price £8.30 GBP Regular priceUnit price £8.30 per 100g£8.30 GBP -
Sold outVendor:AmpriDiscontinued item: AMPri washbasin with shower attachment and pump, inflatable
Regular price £19.65 GBPSale price £19.65 GBP Regular priceUnit price per£19.65 GBP -
Vendor:Haug Bürsten KGHaug nail brush double PBT Ø0.35 mm medium 108x42x32 mm | Pack (1 piece)
Low stockRegular price £5.25 GBPSale price £5.25 GBP Regular priceUnit price per£5.25 GBP -
Vendor:DuniDisposable wash gloves sensitive, 50 pieces - Skin-friendly and hygienic | Pack (50 pieces)
Regular price £4.17 GBPSale price £4.17 GBP Regular priceUnit price per£4.17 GBP -
Vendor:AbenaDisposable washcloth, Airlaid, 20x30 cm, White | Pack (100 pieces)
Regular price £5.57 GBPSale price £5.57 GBP Regular priceUnit price per£5.57 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Cream Hand Wash, mild wash lotion for manual cleaning | Bottle (250 ml)
Regular price £6.71 GBPSale price £6.71 GBP Regular priceUnit price £26.84 per l£6.71 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Deluxe Hand SOAP, High -quality handwashers | Cartring (1300 ml)
Low stockRegular price £14.56 GBPSale price £14.56 GBP Regular priceUnit price £11.20 per l£14.56 GBP -
Vendor:DiverseyLape Earth Collection Sakura Sea Breeze Hand & Body Lotion, Hand and body lotion with a floral-fresh Sakura Sea Breeze fragrance | Canister (5 l)
Low stockRegular price £50.61 GBPSale price £50.61 GBP Regular priceUnit price £10.12 per l£50.61 GBP -
Vendor:TorkTork 424501 Liquid soap, mild fragrance, 1000 ml | Cardboard (6 bottles)
Regular price £40.13 GBPSale price £40.13 GBP Regular priceUnit price £6.69 per l£40.13 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Rinax® Clean H 830 Hand washing cream
Low stockRegular price From £12.85 GBPSale price From £12.85 GBP Regular priceUnit price £6.43 per l£12.85 GBP