-
Vendor:Schülke & MayrSchülke Octenisan® MD nose gel | Tube (6 ml)
Regular price £9.47 GBPSale price £9.47 GBP Regular priceUnit price £1,578.33 per l£9.47 GBP -
Vendor:TenaTena Proskin Wet Wash Glove washing gloves
Regular price From £1.34 GBPSale price From £1.34 GBP Regular priceUnit price per£1.34 GBP -
Vendor:SeniSeni Care Nourishing Body Oil - 200 ml | Package (200 ml)
Regular price £4.57 GBPSale price £4.57 GBP Regular priceUnit price £22.85 per l£4.57 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Vala® Clean Extra Ticker towels | Pack (50 pieces)
Regular price £2.90 GBPSale price £2.90 GBP Regular priceUnit price per£2.90 GBP -
Vendor:OrochemistryOrochemistry C 45 Mild Waschlotion - 500 ml | Pack (500 ml)
Regular price £3.92 GBPSale price £3.92 GBP Regular priceUnit price £7.84 per l£3.92 GBP -
Vendor:HansaplastHansaplast Foot Mushroom Protection 2in1 DEO with OCTENIDIN - 150 ml | Bottle (150 ml)
Regular price £4.50 GBPSale price £4.50 GBP Regular priceUnit price £30.00 per l£4.50 GBP -
Vendor:Dr. SchumacherDr. Schumacher Washing Lotion DESCOLIND COMFORT WASH
Regular price From £2.51 GBPSale price From £2.51 GBP Regular priceUnit price £3.65 per l£2.51 GBP -
Vendor:MeditradeMeditrade cotton swab, unstertil - 500 pieces
Regular price From £6.13 GBPSale price From £6.13 GBP Regular priceUnit price per£6.13 GBP -
Vendor:B. BraunB. Braun Trixo®-Lind Pure Pfos remotion
Regular price From £4.46 GBPSale price From £4.46 GBP Regular priceUnit price £44.60 per l£4.46 GBP -
Vendor:AbenaWashcloths ECO, 22.5x15 cm, Molton, Ultra Sonic | Pack (50 pieces)
Regular price £1.65 GBPSale price £1.65 GBP Regular priceUnit price per£1.65 GBP -
Vendor:AbenaShampoo cap, ø 32 cm, White | Package (1 piece)
Regular price £1.40 GBPSale price £1.40 GBP Regular priceUnit price per£1.40 GBP -
Vendor:Schülke & MayrSchülke OCTENISAN® SET, WACHOTION AND nose gel, 2-part | Pack (1 set)
Regular price £14.07 GBPSale price £14.07 GBP Regular priceUnit price per£14.07 GBP -
Vendor:TenaTena Wash Glove washing gloves
Regular price From £13.70 GBPSale price From £13.70 GBP Regular priceUnit price per£13.70 GBP -
Vendor:Holthaus MedicalHolthaus Herwesan All-in-One Skin Protection 100 ml | Package (100 ml)
Regular price £6.73 GBPSale price £6.73 GBP Regular priceUnit price £67.30 per l£6.73 GBP -
Vendor:MolicareHartmann Molicare Skin Shampoo 500ml | Bottle (500 ml)
Low stockRegular price £3.65 GBPSale price £3.65 GBP Regular priceUnit price £7.30 per l£3.65 GBP