-
Vendor:HartmannHartmann Stellisept® Med Gloves, washing gloves | Pack (10 pieces)
Regular price £5.44 GBPSale price £5.44 GBP Regular priceUnit price per£5.44 GBP -
Vendor:DiverseyLape Earth Collection Sakura Sea Breeze Hand & Body Lotion, Hand and body lotion with a floral-fresh Sakura Sea Breeze fragrance | Bottle (300 ml)
Regular price £7.84 GBPSale price £7.84 GBP Regular priceUnit price £26.13 per l£7.84 GBP -
Vendor:DiverseyLapē Collection Oriental Lemon Tea Body Wash & Shampoo, shower gel & shampoo with oriental fragrance | Bottle (300 ml)
Regular price £6.71 GBPSale price £6.71 GBP Regular priceUnit price £22.37 per l£6.71 GBP -
Vendor:Haug BürstenHaug nail brush double with quiver white | Brush (1 piece)
Low stockRegular price £2.74 GBPSale price £2.74 GBP Regular priceUnit price per£2.74 GBP -
Vendor:TenaTENA Proskin Cellduk Dryer towel 25 x 26 cm | Pack (200 pieces)
Regular price £7.69 GBPSale price £7.69 GBP Regular priceUnit price per£7.69 GBP -
Vendor:Dr. BecherDr. Becher Decontaseept Waschlotion - 1 liter | Bottle (1 l)
Low stockRegular price £8.98 GBPSale price £8.98 GBP Regular priceUnit price £8.98 per l£8.98 GBP -
Vendor:AbenaDisposable washcloth, 6-ply paper, 19x25 cm, White | Pack (125 pieces)
Regular price £4.98 GBPSale price £4.98 GBP Regular priceUnit price per£4.98 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Vala® Clean Film once wash gloves - 23.5 x 15.5 cm | Pack (50 pieces)
Regular price £6.05 GBPSale price £6.05 GBP Regular priceUnit price per£6.05 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Dermasoft, skin care cream
Regular price From £11.11 GBPSale price From £11.11 GBP Regular priceUnit price £15.45 per l£11.11 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Fresh, Mild Handwashlotion
Regular price From £10.40 GBPSale price From £10.40 GBP Regular priceUnit price £10.48 per l£10.40 GBP -
Vendor:AbenaCotton swabs, 7.5 cm, bamboo/cotton | Pack (200 pieces)
Regular price £0.97 GBPSale price £0.97 GBP Regular priceUnit price per£0.97 GBP -
Vendor:ARNOWAARNOMED disposable wash gloves made of molton, 75g/m², Dermatest | Bag (50 pieces)
Regular price £1.96 GBPSale price £1.96 GBP Regular priceUnit price per£1.96 GBP -
Vendor:AbenaMoist care wipes, with lid, 18x20 cm, white | Pack (80 pieces)
Regular price £1.74 GBPSale price £1.74 GBP Regular priceUnit price per£1.74 GBP -
Vendor:AbenaWash mitts, 16x23 cm, Molton Ultra Sonic, White | Pack (50 pieces)
Regular price £1.77 GBPSale price £1.77 GBP Regular priceUnit price per£1.77 GBP -
Vendor:DiverseyLape Earth Collection Sakura Sea Breeze Body Wash & Shampoo, eco -certified shower gel & hair shampoo with a delicate fragrance for cherry blossoms and fresh sea breeze | Bottle (300 ml)
Low stockRegular price £7.71 GBPSale price £7.71 GBP Regular priceUnit price £25.70 per l£7.71 GBP