-
Vendor:HartmannHartmann Mediset® clip remover packaged individually, sterile | 1 piece
Regular price £2.60 GBPSale price £2.60 GBP Regular priceUnit price per£2.60 GBP -
Vendor:Holthaus MedicalHOLTHAUS Alumed® association packages, different sizes
Regular price From £0.44 GBPSale price From £0.44 GBP Regular priceUnit price per£0.44 GBP -
Vendor:MeditradeMeditrade ABE® Mullbinde - 20 pieces
Regular price From £2.94 GBPSale price From £2.94 GBP Regular priceUnit price £0.74 per m£2.94 GBP -
Vendor:HansaplastHansaplast Pflaster Kids 100 pieces - 1.9cm x 7.2cm | Pack (100 pieces)
Regular price £5.75 GBPSale price £5.75 GBP Regular priceUnit price per£5.75 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Omnifix® Elastic fixing fleece, different sizes
Regular price From £2.15 GBPSale price From £2.15 GBP Regular priceUnit price £1.07 per m£2.15 GBP -
Vendor:HansaplastHansaplast fixing plaster Classic
Regular price From £2.02 GBPSale price From £2.02 GBP Regular priceUnit price £0.51 per m£2.02 GBP -
Vendor:HansaplastHansaplast fixing plaster sensitive
Regular price From £2.21 GBPSale price From £2.21 GBP Regular priceUnit price £0.44 per m£2.21 GBP -
Vendor:ServopraxAssociation scissors according to Lister, sterile - 12 cm | Pack (1 piece)
Regular price £2.31 GBPSale price £2.31 GBP Regular priceUnit price per£2.31 GBP -
Vendor:HansaplastHansaplast wound spray for wound cleaning - 50 ml | Pack (50 ml)
Regular price £3.58 GBPSale price £3.58 GBP Regular priceUnit price £71.60 per l£3.58 GBP -
Vendor:Holthaus MedicalHOLTHAUS Cottonelast® jersey horses
Regular price From £2.42 GBPSale price From £2.42 GBP Regular priceUnit price per£2.42 GBP -
Vendor:Holthaus Medical GmbH & Co. KGHolthaus YPSISAVE dressing towel
Regular price From £0.33 GBPSale price From £0.33 GBP Regular priceUnit price per£0.33 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Cosmopor® sterile wound pad - 25 pieces
Regular price From £5.87 GBPSale price From £5.87 GBP Regular priceUnit price per£5.87 GBP -
Vendor:SeniSeni Care Nursing Balam for dry skin - 200 ml | Pack (200 ml)
Regular price £2.10 GBPSale price £2.10 GBP Regular priceUnit price £10.50 per l£2.10 GBP -
Vendor:Dr. SchumacherDr. Schumacher descomed barrier cream - 100 ml | Tube (100 ml)
Regular price £2.38 GBPSale price £2.38 GBP Regular priceUnit price £23.80 per l£2.38 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Cosmopor® sterile wound association - 5 pieces
Regular price From £1.42 GBPSale price From £1.42 GBP Regular priceUnit price per£1.42 GBP