-
Vendor:Schülke & Mayresemtan wash mitts sensitive 8 ST SP | Pack (8 pieces)
Regular price £1.59 GBPSale price £1.59 GBP Regular priceUnit price per£1.59 GBP -
Vendor:Schülke & MayrS&M washing lotion 500ml | Bottle (500ml)
Regular price £2.03 GBPSale price £2.03 GBP Regular priceUnit price £4.06 per l£2.03 GBP -
Vendor:MaiMedMaiMed - Tip non-sterile cotton swab, 15 cm long, wooden stick | Pack (100 pieces)
Regular price From £0.66 GBPSale price From £0.66 GBP Regular priceUnit price per£0.66 GBP -
Vendor:ARNOWAARNOMED disposable wash gloves made of molton, 75g/m², Dermatest | Bag (50 pieces)
Regular price £1.96 GBPSale price £1.96 GBP Regular priceUnit price per£1.96 GBP -
Vendor:TorkTork 420502 Mini Liquid soap, mild fragrance, 475 ml | Cardboard (8 bottles)
Regular price £38.95 GBPSale price £38.95 GBP Regular priceUnit price £10.25 per l£38.95 GBP -
Vendor:Stern Waschmittel GmbHVelvet hand soap pink 5l | Canister (5 l)
Regular price £10.21 GBPSale price £10.21 GBP Regular priceUnit price £2.04 per l£10.21 GBP -
Vendor:DiverseyLAP? Collection Oriental Lemon Tea Hand & Body Lotion, hand lotion with oriental fragrance | Bottle (300 ml)
Regular price £7.86 GBPSale price £7.86 GBP Regular priceUnit price £26.20 per l£7.86 GBP -
Vendor:BuzilBuzil Rinax® SOAP P 961 ecological handwashers
Regular price From £5.06 GBPSale price From £5.06 GBP Regular priceUnit price £5.06 per l£5.06 GBP -
Vendor:TenaTENA Wet Wash Glove unscented | Pack (5 pieces)
Regular price £1.48 GBPSale price £1.48 GBP Regular priceUnit price per£1.48 GBP -
Vendor:HartmannHartmann MoliCare Skin Moisturizing Wipes for Personal Care | Pack (50 wipes)
Regular price £4.29 GBPSale price £4.29 GBP Regular priceUnit price per£4.29 GBP -
Vendor:HartmannHartmann Baktolan Vital Skin Care Cream 350 ml | Package (350 ml)
Regular price £5.13 GBPSale price £5.13 GBP Regular priceUnit price £14.66 per l£5.13 GBP -
Vendor:DiverseySoft Care Deluxe 2 in 1, shower gel and hair shampoo | Bottle (300 ml)
Regular price £6.38 GBPSale price £6.38 GBP Regular priceUnit price £21.27 per l£6.38 GBP -
Vendor:ArcoraArcora Alive Handwashlotion for Soap Donations | Canister (10 l)
Regular price £23.81 GBPSale price £23.81 GBP Regular priceUnit price £2.38 per l£23.81 GBP -
Vendor:Haug Bürsten KGHaug nail brush with quiver 115 x 58 x 35 mm | Brush (1 piece)
Regular price £3.70 GBPSale price £3.70 GBP Regular priceUnit price per£3.70 GBP -
Vendor:MaiMedMaiMed MyClean WL washing lotion
Regular price From £2.01 GBPSale price From £2.01 GBP Regular priceUnit price £2.88 per l£2.01 GBP